Вітаємо Вас в нашому бутику одягу для собак!


Ми пропонуємо Вам найбільший вибір модного одягу для Вашого улюбленця. У нас Ви можете придбати:
одяг, взуття, нашийники, спальні місця, прикраси для собак.
Слідкуйте за новинками, асортимент постійно поповнюється.

Ми звикли до думки, що шерсть тварин – це їх природня шубка, в якій при жарі не душно, та в морозі не холодно. Частково це, зазвичай, так. Але з іншого боку, ця шубка легко промокає, продувається холодним вітром і забруднюється. Крім того, у собачок є відкриті частини тіла – подушечки лап та живіт. І це все у довгошерстих порід, а як почуваються гладкошерсті улюбленці? Чи поведете Ви свого песика гуляти в холодну погоду в рідній шерсті, якщо у Вас є можливість купити йому теплий комбінезончик та м'які чобітки? Навряд чи.

А зараз подумайте про те, що купуючи одяг для собак, ви проявляєте турботу не тільки про свого улюбленця, але й про себе та своїх дітей. В чому полягає ця комплексна турбота? Собака виходить на подвір'я декілька разів на день, а купати її після кожної прогулянки просто не можна. А погода може декілька днів бути дощовою, слякотною. Отже, і песик, котрий гуляє без одягу, приносить в будинок бруд на лапках, на шерсті. Ви, звичайно, помиєте йому лапки та живіт, витрете шерсть, але між волосинками все рівно залишається бруд, який потім буде помітний на підлозі, меблях. Не забувайте також і про колючки та гостре насіння трави, які постійно заплутуються в шерсть вашого чотирилапого друга. Але якщо ваш песик гуляє в одязі та взутті, його шерсть залишається чистою, і вам знадобиться мінімум часу після прогулянки — адже роздягнути його набагато легше, ніж вимити або вичесати.

Власники домашніх тваринок, які вже звикли купувати одяг для собак, стають постійними відвідувачами відповідних магазинів. З першого погляду зрозуміло, що їм самим приносить задоволення саме такий вид турботи про улюбленців, і не тільки тому, що вони хочуть прикрасити песика, зробити його несхожим на інших, а ще й тому, що вони дбають про його комфорт і здоров'я. Хазяї собачок обов'язково оцінюють якість, приміряють одяг та впевнюються, що в обраній модель їх «вихованцям» справді зручно, адже «ми відповідаємо за тих, кого приручили», чи не так?

Саме в нашому салоні ви знайдете найширший вибір моделей та розмірів відповідно до будь-якого сезону для декоративних собак, для представників крупних порід і навіть для безпородних улюбленців. В першу чергу ми разом з вами турбуємося про домашніх улюбленців, а якщо одяг для собак ще й гарний та відповідає сучасним модним тенденціям, так це додатковий плюс.Украинский портАл