Зоомагазин

Наш зоомагазин представляє собою зручний для покупців формат супермаркету. Його асортимент налічує близько 2000 найменувань товарів для всіх видів домашніх та сільськогосподарських тварин від вітчизняних та зарубіжних виробників.

Завітайте до нашого зоомагазину та помилуйтеся міні-зоопарком, в якому живуть хом'ячки, шиншили, кролики, дегу, і, можливо, ви чи ваша дитина також спробуєте потоваришувати з якоюсь пухнастою тваринкою, а наш консультант порадить, з ким з них вам буде найцікавіше. Ви одразу зможете купити у нас шиншилу, дегу, або кролика.

Ветеринарна аптека

В нашій аптеці ви зможете знайти все, що вказано в рецепті, виписаному ветеринарним лікарем для вашого улюбленця. Наші фармацевти регулярно відвідують тренінги, що проводяться виробниками лікарських та профілактичних засобів з метою ознайомлення з новинками на ринку ветпрепаратів, а кваліфіковані ветеринарні спеціалісти слідкують за новітніми тенденціями, отже і вас вони проконсультують у виборі найоптимальніших препаратів для для кожної тваринки.

Всі лікарські засоби в нашій аптеці сертифіковані. Строки, а також умови зберігання та реалізації медикаментів строго виконуються. Наші постійні відвідувачі зможуть переконатися, що цілий ряд спеціалізованих препаратів для тварин можна купити лише в нашій ветеринарній аптеці.


Украинский портАл